Overheidsveiling – diverse goederen

Prijs: NOTK

Overheidsveiling - diverse goederen

Veiling sluit op donderdagavond 2 december

Georganiseerd door de OVM|Group met de veilingplatformen Onlineveilingmeester.nl en Agribidding.com

Onder ander de volgende goederen worden hier aangeboden:

Grasmaaier Toro, groundmaster 360
Brandstoftank met aanhanger , 2000
Schaftkeet URDA, VA EA PL
Aktiewagen Trias, SW15U2B, bouwjaar 2008
Snorscooter Govecs, GO! S 1.4, bouwjaar 2014
Schaftkeet Kuiper, bouwjaar 2003
Vele BW Gasalert Max XTII (CO, H2S, LEL, O2)
2x Vluchtmasker in tas MSA, S-cap
Bedrijfsauto Renault, Maxity, bouwjaar 2012
Aktiewagen Doornwaard, DE, bouwjaar 1999
Aanhanger Hapert
Sneeuwschuif Nido, K240EPZ, 1988
Abri/rookruimte
Etc.

KIJK OP ONZE WEBSITE VOOR MEER GOEDEREN VAN O.A. OVERHEDEN.

Verkocht via een veiling en aangeboden op Onlineveilingmeester.nl. Kijk op onze website voor meer informatie en veel meer goederen aangeboden op diverse veilingen door heel Nederland.

Eenvoudige registratie waarna u uw bod kunt uitbrengen.

Zelf iets laten veilen als particulier, handelaar, onderneming, overheidsinstantie of ander type organisatie? Neem contact op met Laurens Damminga via 06 18201495.

Externe link
Bekijk op onlineveilingmeester.nl
Neem contact op Inloggen
Staat: Gebruikt
Rubriek: Materieel