Overheidsveiling gladheidsbestrijding

Prijs: NOTK

Online veiling met gladheidsbestrijdingsmaterieel in opdracht van waterschappen, gemeenten, provinciƫn en overige overheidsinstanties.

Onder ander de volgende goederen worden hier aangeboden:

Nat zoutstrooier Nido, Stratos B40K-30 DALN, bouwjaar 2004
Zoutstrooier Nido, Stratos B60-42 PCLN-660, 2009
Nat zoutstrooier Jongerius, S2400TS, bouwjaar 2002
Zoutstrooier Rauch, AXEO 6.1, 2012
Sneeuwschuif Tuchel, SF 250, 2012
Sneeuwschuif Nido Schmidt, SNK20899, bouwjaar 2005

KIJK OP ONZE WEBSITE VOOR MEER GOEDEREN VAN O.A. OVERHEDEN.

Verkocht via een veiling en aangeboden op Onlineveilingmeester.nl. Kijk op onze website voor meer informatie en veel meer goederen aangeboden op diverse veilingen door heel Nederland.

Eenvoudige registratie waarna u uw bod kunt uitbrengen.

Zelf iets laten veilen als particulier, handelaar, onderneming, overheidsinstantie of ander type organisatie? Bezoek dan deze pagina voor meer informatie: www.bit.ly/goederen-verkopen of neem contact op met Laurens Damminga via 06 18201495.

Externe link
Bekijk op onlineveilingmeester.nl
Neem contact op Inloggen
Staat: Gebruikt
Rubriek: Verkeer