Veiling overtollig materieel gemeente Assen

Prijs: NOTK

Overheidsveiling - Online overheidsveiling van overtollig materieel in opdracht van gemeente Assen.

Veiling sluit op maandagavond 29 november

Georganiseerd door de OVM|Group met de veilingplatformen Onlineveilingmeester.nl en Agribidding.com

Onder ander de volgende goederen worden hier aangeboden:

Tractor Valtra, N143 Direct, bouwjaar 2014
Electrische snorscooter Lanbei, bouwjaar 2011
Bedrijfsauto Fuso, Canter, bouwjaar 2017
Ruggedragen bladblazer Stihl, BR600, bouwjaar 2015
Aanhanger Midas, ME, bouwjaar 2008
Sneeuwschuif Villeton, LRB2810G, bouwjaar 2009
Kettingzaag Stihl, MS193T, bouwjaar 2015
Set tuingereedschap Stihl
Heggenschaar Stihl, HS82R
Kantensnijder Eliet
Kettingzaag Stihl, MS362, bouwjaar 2012
Kettingzaag Husqvarna, 550XPG
Kettingzaag Stihl
2x Tuingereedschap Stihl
Snorscooter Peugeot, Viva City Basic, bouwjaar 2012
2x Kettingzaag Stihl, MS261 en MS 211
2x Tuingereedschap Stihl
2x Kettingzaag Stihl, MS260C en MS241C, bouwjaar resp. 2009 en 2016
2x Bosmaaier Stihl, FS410C
2x Bladblazer Stihl, BG86C, bouwjaar 2014 en 2016
Straatmeubilair, 9 zits
Sneeuwschuif Nido, SNK180-R EPZ12V, bouwjaar 1998
Sneeuwschuif Villeton, LMT 24.50, bouwjaar 2009
Ca 25x marktkraam
Etc.

KIJK OP ONZE WEBSITE VOOR MEER GOEDEREN VAN O.A. OVERHEDEN.

Verkocht via een veiling en aangeboden op Onlineveilingmeester.nl. Kijk op onze website voor meer informatie en veel meer goederen aangeboden op diverse veilingen door heel Nederland.

Eenvoudige registratie waarna u uw bod kunt uitbrengen.

Zelf iets laten veilen als particulier, handelaar, onderneming, overheidsinstantie of ander type organisatie? Neem contact op met Laurens Damminga via 06 18201495.

Externe link
Bekijk op onlineveilingmeester.nl
Neem contact op Inloggen
Staat: Gebruikt
Rubriek: Materieel